Zajazd Pod Jesionem

orn-1-1

Zajazd Pod Jesionem to przyjemne i ciepłe miejsce stworzone w 1997 roku dla tych, którzy kochają dobrą, polską kuchnię. Nasza restauracja powstała z myślą o tych, którzy cenią dobry klimat, miłą i profesjonalną obsługę oraz duże porcje smacznego jedzenia w rozsądnej cenie. Jesteśmy w Nowych Osinach, tuż za Mińskiem Mazowieckim.

 

Dalej

Przyjęcia okolicznościowe

Chrzciny, komunie, przyjęcia rocznicowe i urodzinowe, a także firmowe spotkania świąteczne. Z przyjemnością je dla Was zorganizujemy. Wy tylko rezerwujcie terminy.

Przyjęcia weselne

Zajazd to z pewnością doskonale miejsce na niezapomniane przyjęcia weselne. Oczarujemy Was gościnnością i smakiem tradycyjnych potraw. Poznajcie naszą ofertę.

Doskonałe miejsce
na wiele okoliczności

Zajazd Pod Jesionem to doskonałe miejsce na przyjęcia weselne, chrzciny, komunie i inne spotkania towarzyskie. Dysponujemy czterema klimatyzowanymi salami. Trzy sale znajdują się na parterze, czwarta sala kameralna na antresoli. W sezonie letnim nasi goście mogą korzystać z ogródka i zadaszonego tarasu, gdzie w spokoju wypoczną na wygodnych kanapach z dala od zgiełku miasta.

Jesion to miejsce przyjazne dzieciom.

Dla Milusińskich proponujemy specjalne menu dziecięce. Ugościmy ich również pyszną górą lodów z bitą śmietaną lub chrupiącą bezą z owocami.

Posiadamy przewijaki i krzesełka do karmienia dla najmłodszych. Mamy dużo cierpliwości i zawsze traktujemy najmłodszych jako najbardziej wymagających gości 😉

Zajazd Pod Jesionem

 

 

Ul. Warszawska 28 Nowe Osiny

05-300 Mińsk Mazowiecki

Telefon 797-692-742

zajazdpodjesionem@gmail.com

 

 

Zapraszamy codziennie

od 10:00 do 19:00